Malá energetická akademie E.on

Jsme součástí skvělého programu pro děti - Malé energetické akademie, kterou pořádá společnost E.on.

Pokud nevíte, kde splníte úkol č. 5 (jeho znění naleznete níže), pak pro Vás máme skvělou zprávu. Už si nemusíte lámat hlavu a můžete přijet přímo k nám. Bude nám potěšením sdělit všechny informace, které se daného úkolu týkají.

Neváhejte tedy a kontaktujte nás!

5. úkol

Poslední úkol je provázán s blížícím se létem a časem koupání. Bude to úkol o vodě. Vodní elektrárny jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Voda, kterou elektrárna proteče se ve stejném stavu vrátí zpět do řeky.

Soutěžní úkol:

Najděte ve svém okolí vodní elektrárnu. Zjistěte, na jakém principu funguje. Navštivte nějakou vodní elektrárnu a zkuste si domluvit do ní exkurzi. O své návštěvě pořiďte dokumentaci (fotky, zápis, atp). Při návštěvě dbejte bezpečnostních pokynů.

5. úkol končí 05.05.2013

Seznam všech úkolů najdete zde: seznam úkolů.

Co je Malá energetická akademie?

Energetická společnost E.ON, s.r.o. připravila pro nejlepší soutěžící v každé kategorii zajímavé ceny.

Jednotlivec, který získá po absolvování pěti stupňů akademie nejvíc bodů, vyhraje věcnou cenu v hodnotě 6.000,- Kč, Jednotlivec s druhým největším počtem bodů vyhraje věcnou cenu v hodnotě 4.000,- Kč, Jednotlivec s třetím největším počtem bodů vyhraje věcnou cenu v hodnotě 2.000,- Kč.

Malá skupina a Třídní kolektiv, který získá po absolvování pěti stupňů akademie nejvíc bodů, vyhraje věcnou cenu v hodnotě 13.000,- Kč, Malá skupina a Třídní kolektiv s druhým největším počtem bodů vyhraje věcnou cenu v hodnotě 8.000,- Kč, Malá skupina a Třídní kolektiv s třetím největším počtem bodů vyhraje věcnou cenu v hodnotě 4.000,- Kč.

Velká skupina, která získá po absolvování pěti stupňů akademie nejvíc bodů, vyhraje věcnou cenu v hodnotě 25.000,- Kč, Velká skupina s druhým největším počtem bodů vyhraje věcnou cenu v hodnotě 15.000,- Kč, Velká skupina s třetím největším počtem bodů vyhraje věcnou cenu v hodnotě 10.000,- Kč.

Věcné ceny si v daných hodnotách vítězové vyberou sami!!!

Tisk PDF

Copyright © 2017 | Návštěvnické centrum - Elektrárna Vranov na Dyjí
Design by PROPAGA - webová a reklamní agentura